![](https://d20hvw4zeymqbm.cloudfront.net/wp-content/uploads/2020/03/webmeeting_session_for_e-learning.jpg)
Incepand de astazi, vom programa sesiuni de prezentare on-line pentru explicarea solutiilor Optivoice si a echipamentelor utile in utilizarea acestora.
Prima prezentare, adaptată nevoilor de astăzi, in special catre scoli si profesori, va oferi detalii despre utilizarea soluției 3CX Webmeeting. Pentru a participa la aceasta sesiune, va puteti inregistra cu un click in pagina noastra de prezentari on-line:
Va așteptam cu drag!